הצלחה לסדנת העצמה לנשים עובדות משק, מטבח, אפסנאות ומזכירות במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

הגדל

עובדות משק, מטבח, אפסנאות ומזכירות במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, השתתפו בסדנת העצמה אישית לנשים שיזמה וארגנה קטי גלשטיין – הממונה על קידום מעמד האישה במרכז. 

 

בסדנה בת 6 מפגשים בהנחייתה של אורית פרי – מנחת סדנאות העצמה, הושם דגש על התכונות הייחודיות של כל אחת מהמשתתפות, והן קיבלו עידוד להשתמש בתכונותיהן אלה ללא חשש. ההנחיה שילבה הקניית ידע יחד עם פעילות חווייתית, כשהן למדו להתנסח בדרך אסרטיבית, עבדו עם קלפים השלכתיים שהעלו חוויות אישיות וניתחו אותן, עסקו בדמיון מודרך, תרגלו בזוגות את השפה החדשה שלמדו, ועוד. העובדות מהסקטורים השונים בביה"ח  (על המגוון הגילי והתרבותי שלהן שהוסיף ענין והעשיר את המפגשים) הצליחו להתגבש כקבוצה. הן למדו דרכי התייחסות והתמודדות חדשות, ונהיו קשובות יותר לאפשרויות הקיימות בפניהן בעבודה.  

 

המשתתפות שנהנו מאד מהסדנה, ציינו שלהרגשתן קיבלו מתנה נהדרת מהמרכז לבריאות הנפש טירת כרמל בו הן עובדות, המלמדת על האכפתיות וההתייחסות  

של ההנהלה לעובדים שאינם נמנים עם הצוות הטיפולי של ביה"ח.  

 

גלשטיין עמדה על חשיבות הסדנה שתרמה לסקרנות של העובדות, לפיתוח המודעות לעוצמה האישית הקיימת בהן ולחיזוקן, ושמחה על שביקשו להמשיך עם סדנאות נוספות כדוגמת זו. 

עבור לתוכן העמוד