קו חם למען הקהילה

מזמינים אתכם – תושבים יקרים לפנות אלינו לתמיכה טלפונית.

קרא עוד >
"המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל"

"המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל"

מסונף לפקולטה לרפואה ע”ש ברוך רפפורט, טכניון חיפה.

קרא עוד >

לינק ליחידה הממשלתית לתיאום המאבק בגזענות

היחידה הממשלתית לתיאום המאבק בגזענות

קרא עוד >
"המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל"

"המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל"

מסונף לפקולטה לרפואה ע”ש ברוך רפפורט, טכניון חיפה.

קרא עוד >
חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • אפיית חלות למטופלי מחלקה 2

  ב- 02/07/2020 מטופלי המחלקה אפו חלות במסגרת פעילות של ריפוי בעיסוק. מדהים היה לראות כיצד חולים שלעיתים מאושפזים שנים ומתוארים כלקויים מצליחים לגייס כוחות לאפיית ויצירת חלות, כולל ריחות של מאפים טריים עם כל הזיכרונות שהם מעלים בכל אחד מביתו הוא..... תודה על הרעיון, על היוזמה והתחביב השימושי.

 • הנחיות ביקור- החל מ21.06.20

  מבקרים יקרים, עקב עלייה משמעותית במספר החולים המאובחנים החדשים , ובניסיון להקטין סיכונים להדבקה הן של המטופלים והן של הצוות, להלן הנחיות מעודכנות לביקורים החל מיום ראשון 21.06.20:

 • קו חם לעובד

  צוות הפסיכולוגים של המרכז, בתמיכת מנהל המרכז, פותחים במיזם עבורכם "קו חם לעובד" כולנו מושפעים מערעור הסדר החברתי והאנושי והאיומים המתקיפים מבחוץ. אין ספק שמצב זה מעורר גלים בנפש אשר היתה רגילה להיות מוחזקת בשגרה הטובה והבטוחה. עולות תהיות, מחשבות, חרדות, אצלנו ואצל אהובינו, והדבר מביא עימו לחצים ומתחים. צוות הפסיכולוגים התגייס על מנת לתת מענה טלפוני לעובדים החשים צורך בשיח, ייעוץ, תמיכה, לגבי הדברים שהם חווים בחייהם בזמנים קשים אלו. הנכם מוזמנים להשאיר הודעה במייל או בטלפון: טלפון: 052-4243874 מייל: hagarmaddar@gmail.com ואנו נחזור בהקדם. דיסקרטיות מובטחת. נשמח לסייע לכולכם – רופאים, עובדים פרא-רפואיים, אחים, מאבטחים, עובדי משק ועובדי המנהלה. ניתן לשוחח בעברית, ערבית, רוסית מאתנו באהבה צוות הפסיכולוגים "מעלה הכרמל"

 • קו חם לאזרח

  קו חם לאזרח
  מזמינים אתכם – תושבים יקרים לפנות אלינו לתמיכה טלפונית. הכנסו ללינק

 • מעונות לילדי עובדי המרכז הרפואי

  הנהלת המרכז מכירה בצורך ובחשיבות ביצירת מסגרת בטוחה עבור ילדי העובדים ומשקיעה מאמצים רבים לאפשר לצוותים מכל הסקטורים לעבוד משמרת בוקר מלאה. לאור זאת ובשיתוף פיקוד העורף, החל מיום רביעי 25.03.20 תיפתח מסגרת של מעונות יום לילדים במרכזנו.

 • תרומה

  בימים אלו, כולנו כאחד עומדים בפני אתגרים לא פשוטים, הבוחנים את יכולתנו האישיות והמקצועיות במבחנים חדשים. החברה המרכזית למשקאות (חברת קוקה קולה וטרה) התייצבה לצד הצוות הרפואי ומטופלי המרכז ותרמה מגוון פרטים, על מנת לשמח ולהביע את הערכתם הרבה לנעשה בשטח. חברת פיליפס תרמה 50 חלות כאות תודה "על עוד שבוע של עבודה מאומצת וחשובה". אנו מודים על התרומות הנדיבות ועל תשומת הלב המיוחדת שעומדת מאחוריהן. בהזדמנות זו נאחל לכל בית ישראל חג שמח, בריאות איתנה ותקווה לימים טובים

עבור לתוכן העמוד